Přípravy jsou v plném proudu

13.04.2021

Pro každého z nás už je tato doba nejistot, zákazů, opatření a nevědomosti dlouhá. Všichni se těšíme, až se vše zase vrátí do normálu... a přesto všechno my neztrácíme naději a věříme, že se v létě s Vašimi ratolestmi uvidíme, a tak dáváme dohromady parádní program, který si společně s dětmi chceme užít. Rozhodli jsme se, že Vás necháme nahlédnout do našich příprav.

Letos nás bude čekat jedna velká záhada, zatím nemůžeme prozradit jaká, ale víme, že její vyřešení rozhodně nebude zadarmo, proto pro děti připravujeme takovou zkoušku. Tato zkouška bude mít sedm částí a každá část, klidně tomu můžeme říkat etapa, bude zaměřená na něco jiného. Jednotlivé etapy prověří schopnosti a dovednosti Vašich dětí, které budou k vyřešení záhady potřebovat... a které to budou? Půjde o procvičení spolupráce, kreativity, odvahy, vytrvalosti, odpovědnosti, komunikace a vědomostí.

Rádi bychom dětem vynahradili aspoň část z toho, o co byly během této doby ochuzené a zároveň jim částečně formou hry předali také něco z vědomostí, které by se jinak učily v lavicích ve svých třídách. Rozhodně se nechceme stavět do role učitelů a snažit se suplovat jejich práci, jen nám záleží na tom, aby náš společně strávený čas nebyl pouze o hlídání dětí, ale aby byl také prospěšný a něco jsme si z něho všichni odnesli.

Letos se mohou děti těšit na společná trička, která máme již ve výrobě a novinkou bude také nová klubovna a teepee, na kterém o víkendech a ve volném čase pracujeme, nevěřili byste, kolik je na to potřeba dřevěných tyčí, ale bude to paráda a to nás pohání stále vpřed :)

Už se na Vaše děti moc těšíme

Kačka, Petr, Hanka, Kája a Renča 


Posíláme pár fotek z příprav ;)