NOVINKY

Třetí turnus

22.02.2021

Dobrý den, jelikož je letos zájem opravdu velký a už na začátku února nám zbývaly pouze dvě neobsazená místa, rozhodli jsme se vypsat ještě jeden turnus. Ten už však bude opravdu poslední, tak neváhejte a své dítě přihlaste. Kdyby se náhodou situace v zemi do léta nezlepšila a tábory by byly vládou zakázané, garantujeme 100% vrácení peněz.

Jelikož bychom Vám v této nelehké době chtěli udělat radost a něčím Vás potěšit, rozhodli jsme se prodloužit slevu na tábor. Pořád tedy platí, že pokud přihlásíte své dítě v průběhu ledna na náš tábor, celková cena bude 3 490 Kč místo 3 690 Kč. Tato akce přestane platit až 1. 2. 2021 a můžete ji kombinovat s...

Přejeme Vám krásné prožití svátků společně s Vašimi blízkými a šťastný Nový rok 2021, ve kterém se budeme těšit na společné setkání na táborech.

Další turnus

08.12.2020

První turnus, který jsme pro Vás připravili v červenci je již plně obsazený. Nebuďte smutní! Jelikož je zájem letos větší, rozhodli jsme se pro Vás připravit turnus druhý. Ten proběhne od 7. do 14. 8. 2021, tak neváhejte a přihlaste se. Do konce roku to máte ještě se slevou. Budeme se těšit.

Jelikož v této době tráví děti většinu času doma, tak jsme se pro ně rozhodli natočit několik videí, díky kterým si mohou vyrobit různé výtvory, například v podobě ozdob, nebo předmětů, kterými mohou někoho potěšit.

Dobrý den, podívejte se na naše nové video z prázdnin, které vzniklo během tábora. Jak můžete sami vidět, užili jsme si spoustu zábavy a máme na co vzpomínat. Neváhejte a pojďte si to v létě užít s námi.

Již brzy spustíme přihlašování na tábor v roce 2021. Po letošní zkušenosti se tábor ponese ve stejném duchu. Počet dětí bude omezen pouze na 12 (při velkém zájmu maximálně 15) dětí na turnus. Tábor bude probíhat na menší farmě, kde budou děti ubytovány ve zděné budově a každý den se budou starat o zvířátka. Mimo jiné se podíváme na...

Tábor jsme v tomto roce úspěšně zvládli a všichni jsme si ho moc užili. Zábava byla v plném proudu každý den, starali jsme se o zvířátka na farmě, splavili řeku Jizeru, podívali se na hrad Frýdštejn, vykoupali se na několika koupalištích a rozluštili záhadu, kterou nám tady přichystal místní farmář. Podívejte se sami, myslíme, že fotky vypovídají...

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli snížit kapacitu tábora, abychom tak minimalizovali riziko nákazy. Míst je tedy méně a tak se neváhejte co nejdříve přihlásit.