NOVINKY

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli snížit kapacitu tábora, abychom tak minimalizovali riziko nákazy. Míst je tedy méně a tak se neváhejte co nejdříve přihlásit.

Dobrá zpráva pro všechny rodiče
Dle harmonogramu uvolňování opatření, které uveřejnila vláda se letní tábory konat budou. Neváhejte a přihlaste své ratolesti ještě dnes.
Může se totiž stát, že počty účastníků budou omezené, a tak na poslední chvíli už nebude na žádném táboře místo. Dopřejte dětem opět kontakt s vrstevníky a spoustu nových zážitků,...

Dobrý den,
několik z vás se nás ptalo, jak to bude s tábory vzhledem k aktuální situaci a případně s vrácením peněz.
Pevně doufáme, že se situace uklidní a letní tábory proběhnou. Pokud by však nadále platila karanténní opatření a pořádání táborů by bylo zakázáno, budeme vracet zpět celou částku, kterou jste za tábor zaplatili.
Vypadá to,...

FB stránky

25.02.2020

Přidejte se k naší stránce na facebooku a už vám nic neunikne. Dozvíte se o všech novinkách a věcech, které se chystají jako první.

prosím podívejte se na naše nové video k táboru, který chystáme v létě tohoto roku a podpořte tak náš tábor. Samozřejmě se neváhejte přihlásit, místa se rychle plní.

Prohlédněte si náš nový letáček k táboru a neváhejte na něj přihlásit své dítě a jeho kamarády. Už teď se moc těšíme na spoustu společně stráveného času a zábavy.

Dnešním dnem spouštíme přihlašování na náš letní tábor na motivy Petra Pana, který se uskuteční od 18. do 25. 7. 2020, už nyní se moc těšíme na Vaše ratolesti a spoustu nových zážitků.

Nabízíme Vám dětský letní tábor v prostředí Českého ráje, plný zážitků, dobrodružných aktivit, nezapomenutelných her a poznávání okolních krás. V rámci tábora nás čekají výlety, raftování, lukostřelba, mini farma a hlavně vyřešení záhady s Petrem Panem.