NOVINKY

Tábory se nezadržitelně blíží a my se na Vás už moc těšíme. Přípravy jsou v plném proudu a máme na farmě spoustu nových přírůstků. Koupili jsme dvě nové kravičky - Majdu a Jíťu, těm se narodila v květnu telátka - Klárka a Helenka. Máme nové krůty, další slepičky a také kozičku Stázinku, která se moc ráda prochází na vodítku :) ...

Ubytování na farmě pro rodiny s dětmi v době letních táborů s využitím táborového programu nebo pouze některých aktivit.

Letní tábory jsou za námi a my bychom chtěli Všem poděkovat za super tři týdny, které jsme si mohli společně s dětmi užít. Zažili jsme spoustu nových zážitků a poznali další kamarády. Podívejte se na naše fotky:

Letos jsme si pro Váš velký zájem v létě připravili novinku v podobě podzimního tábora. Jedná se o prodloužený víkend, během kterého si děti vyzkoušejí, jak funguje práce na farmě během podzimu, samozřejmě nebude chybět ani péče o zvířátka a spoustu zábavy. Tak neváhejte a rezervujte si své místo.

Letos jsme si pro děti připravili suvenýry v podobě triček a hrníčků. Avšak neobejde se to bez jejich tvořivého ducha, protože bude potřeba jak jedno, tak druhé dotvořit dle vlastní fantazie :) Na tuto aktivitu se moc těšíme a chystáme vše potřebné, abychom se mohli společně s dětmi pořádně vyřádit. Pro ukázku posíláme polotovary, které už...

Pro každého z nás už je tato doba nejistot, zákazů, opatření a nevědomosti dlouhá. Všichni se těšíme, až se vše zase vrátí do normálu... a přesto všechno my neztrácíme naději a věříme, že se v létě s Vašimi ratolestmi uvidíme, a tak dáváme dohromady parádní program, který si společně s dětmi chceme užít. Rozhodli jsme se, že Vás necháme nahlédnout...

Třetí turnus

22.02.2021

Dobrý den, jelikož je letos zájem opravdu velký a už na začátku února nám zbývaly pouze dvě neobsazená místa, rozhodli jsme se vypsat ještě jeden turnus. Ten už však bude opravdu poslední, tak neváhejte a své dítě přihlaste. Kdyby se náhodou situace v zemi do léta nezlepšila a tábory by byly vládou zakázané, garantujeme 100% vrácení peněz.

Jelikož bychom Vám v této nelehké době chtěli udělat radost a něčím Vás potěšit, rozhodli jsme se prodloužit slevu na tábor. Pořád tedy platí, že pokud přihlásíte své dítě v průběhu ledna na náš tábor, celková cena bude 3 490 Kč místo 3 690 Kč. Tato akce přestane platit až 1. 2. 2021 a můžete ji kombinovat s...

Přejeme Vám krásné prožití svátků společně s Vašimi blízkými a šťastný Nový rok 2021, ve kterém se budeme těšit na společné setkání na táborech.

Další turnus

08.12.2020

První turnus, který jsme pro Vás připravili v červenci je již plně obsazený. Nebuďte smutní! Jelikož je zájem letos větší, rozhodli jsme se pro Vás připravit turnus druhý. Ten proběhne od 7. do 14. 8. 2021, tak neváhejte a přihlaste se. Do konce roku to máte ještě se slevou. Budeme se těšit.