NOVINKY

Dobrý den, podívejte se na naše nové video z prázdnin, které vzniklo během tábora. Jak můžete sami vidět, užili jsme si spoustu zábavy a máme na co vzpomínat. Neváhejte a pojďte si to v létě užít s námi.

Již brzy spustíme přihlašování na tábor v roce 2021. Po letošní zkušenosti se tábor ponese ve stejném duchu. Počet dětí bude omezen pouze na 12 (při velkém zájmu maximálně 15) dětí na turnus. Tábor bude probíhat na menší farmě, kde budou děti ubytovány ve zděné budově a každý den se budou starat o zvířátka. Mimo jiné se podíváme na...

Tábor jsme v tomto roce úspěšně zvládli a všichni jsme si ho moc užili. Zábava byla v plném proudu každý den, starali jsme se o zvířátka na farmě, splavili řeku Jizeru, podívali se na hrad Frýdštejn, vykoupali se na několika koupalištích a rozluštili záhadu, kterou nám tady přichystal místní farmář. Podívejte se sami, myslíme, že fotky vypovídají...

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli snížit kapacitu tábora, abychom tak minimalizovali riziko nákazy. Míst je tedy méně a tak se neváhejte co nejdříve přihlásit.

Dobrá zpráva pro všechny rodiče
Dle harmonogramu uvolňování opatření, které uveřejnila vláda se letní tábory konat budou. Neváhejte a přihlaste své ratolesti ještě dnes.
Může se totiž stát, že počty účastníků budou omezené, a tak na poslední chvíli už nebude na žádném táboře místo. Dopřejte dětem opět kontakt s vrstevníky a spoustu nových zážitků,...

Dobrý den,
několik z vás se nás ptalo, jak to bude s tábory vzhledem k aktuální situaci a případně s vrácením peněz.
Pevně doufáme, že se situace uklidní a letní tábory proběhnou. Pokud by však nadále platila karanténní opatření a pořádání táborů by bylo zakázáno, budeme vracet zpět celou částku, kterou jste za tábor zaplatili.
Vypadá to,...

FB stránky

25.02.2020

Přidejte se k naší stránce na facebooku a už vám nic neunikne. Dozvíte se o všech novinkách a věcech, které se chystají jako první.

prosím podívejte se na naše nové video k táboru, který chystáme v létě tohoto roku a podpořte tak náš tábor. Samozřejmě se neváhejte přihlásit, místa se rychle plní.

Prohlédněte si náš nový letáček k táboru a neváhejte na něj přihlásit své dítě a jeho kamarády. Už teď se moc těšíme na spoustu společně stráveného času a zábavy.