Splouvání Berounky

Víkendová voda, během které si děti nejen užijí sjíždění řeky Berounky, ale také se naučí, jak kánoi správně ovládat. Mimo jiné je čekají i základy zálesáctví a večerní táborák.

Základní informace

Akce je určená dětem ve věku od 10 do 14 let. Kapacita je 20 dětí. Hlavní náplní víkendového pobytu je splouvání Berounky, výuka jízdy na kánoích, zálesáctví a sportovní aktivity. Samozřejmostí je také večerní táborák s kytarou.

Termín konání je 9. - 11. 9. 2022


Ubytování

Děti budou ubytovány v kempu u Mloka v chatkách po čtyřech lidech. V chatkách se nachází palandy, bez lůžkovin, tudíž je nutné jim s sebou přibalit spacák. V areálu je možnost sportovního vyžití, proto prosím přibalit i sportovní obuv. Umývárny a záchody se nachází v blízkosti chatek.

https://www.umloka.cz/

Stravování

Plná penze - stravování pětkrát denně - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Pitný režim je zajištěný po celý den, k dispozici je šťáva a balená voda. Snídaně probíhají formou švédských stolů.

Doprava

Doprava na tábor je vlastní. 

Adresa konání tábora je: Třímany 26, 338 08 Kladruby

Místo vyzvedávání dětí po skončení akce je: Nouzové tábořiště u Skryjského mostu

Zahájení a ukončení pobytu

Zahájení pobytu je vždy v pátek, příjezd od 15:00 do 16:30 (kvůli výuce řízení kanoe). Stravování začínáme večeří. Končíme v neděli obědem, vyzvedávání dětí bude možné od 14:00 do 17:00 hodin podle rychlosti splouvání. V Nouzovém tábořišti u Skryjského mostu.

Program

  • pátek - výuka pádlování a zatáčení na lodi, sportovní hry, táborák s kytarou
  • sobota - pěší turistika do kempu Kobylka, splouvání Berounky zpět do kempu U mloka, prohlídka zříceniny hradu Krašov, zálesáctví, táborák s kytarou
  • neděle - splouvání Berounky, koupání v řece

Cena

Celková cena je 2 490 Kč.

Sleva pro sourozence - cena za dítě se snižuje o 5 %, tudíž to je 2 365 Kč za jednoho, ušetříte 250 Kč.

Cena zahrnuje - stravování 5x denně, pitný režim, ubytování, odborný a zdravotnický personál, odměny

Cena nezahrnuje dopravu na tábor.

Přihláška na víkendovou vodu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.