VEDENÍ

 

Kateřina Necpalová 

Kačka je dlouholetá vedoucí, která na tábory jezdí řadu let jako oddílová vedoucí, hlavní vedoucí a zdravotník. Působí také jako instruktorka na školách v přírodě, adaptačních a lyžařských kurzech. Aktuálně je studentkou psychologie na MUNI v Brně. Ve volném čase se věnuje zájmovým kroužkům pro děti v mateřských a základních školách, zejména výtvarné a taneční činnosti, ale také badmintonu a jiným sportům.

Na naše tábory jezdí také jako zdravotník zotavovacích akcí.


Mgr. Petr Česák

Petr je učitelem na střední škole v Mostě, má vystudovanou FTVS na UK. Táborům se věnuje již řadu let, ať už zimním, letním, nebo těm v zahraničí. Nepokazí žádnou zábavu, je to sportovec tělem i duší a skvělý hudebník, který doprovází kytarou naše večery u táboráků. Ve svém volném čase se věnuje různým sportům jako třeba volejbalu, badmintonu nebo běhu.

VEDOUCÍ

Hanka  

Hanka je studentkou agrobiologie na ČZU, na tábory jezdí od svých čtyř let jako účastník, následně jako praktikantka a už několik let jako vedoucí. Na táborech se věnuje především těm nejmenším, kteří ji zbožňují a dokáží si tak častokrát svůj první tábor užít naplno bez většího stýskání. Věnuje se také práci instruktorky na školách v přírodě. Mezi její zájmy patří především malování, péče o zvířata a splavování řek, bez kterého si léto už ani neumí představit. Je velmi společenská, komunikativní a rozveselí každé dítko.


Kája

Kája je zejména naše velká umělecká duše, věnuje se hlavně výtvarným workshopům a kreativní stránce našeho týmu. Rovněž je studentkou agrobiologie na ČZU a mezi její velké zájmy patří příroda, koně, rybičky a malování. Je spravedlivá a děti ji mají moc rády, dokáže vyřešit každou hádku a nedorozumění tak, že se díky jejímu zásahu vztahy mezi dětmi utužují a nestávají se nepřátelské.

"Děti beru jako úžasná stvoření plné inspirace, otevřenosti a schopnosti nás dospělé stále učit."


Martin

Martin je učitel tělocviku na gymnáziu v Berouně, také je zapáleným hercem - hrál například v Tarzanovi, Popelce, Šakalích létech a dalších jiných divadelních hrách. Je studentem pedagogické fakulty na UK, obor biologie a chemie. Na tábory s námi jezdí zejména jako zdravotník, ale děti ho vnímají především jako skvělého parťáka a sportovce, který je provádí ranními rozcvičkami.


Klárka

Klárka patří taktéž mezi jednu z vedoucích, která jezdí na tábory již od dětství a chtěla se k této činnosti, která ji moc bavila a naplňovala vrátit. Jako dítě jezdila na tábory se zaměřením na turistiku, která dodnes patří mezi její zájmy stejně jako běh, cestování a hudba. V jejím oddílu se nachází většinou děti starší, které si ji rychle oblíbí a berou ji jako prima kamarádku. 


Alenka

Alena je studentkou mezinárodních vztahů na VŠE v Praze. Většinou je oddílovou vedoucí nejstarších dětí, které ji respektují, ale zároveň vědí, že je jejich parťákem, na kterého se mohou spolehnout a obrátit se na ni v jakékoliv situaci. Ona je neodmítne a naopak se jim snaží poradit a pomoct jak je jen schopna. Mezi její oblibu patří příroda.


Týnka

Týnka sice patří mezi jednu z našich nejtišších vedoucích, ale je velmi komunikativní, přátelská a trpělivá. Největší zájem vzbudí vždy u nejmladších dětí, kterým dokáže pomoct se sebemenším problémem a z veškerým stýskáním, které se na táboře může objevit. Bohaté zkušenosti má v této oblasti hlavně díky svému mladšímu bráškovi, se kterým tráví spoustu času. Studuje češtinu v komunikaci neslyšících na FF UK a mezi její zájmy patří zpěv, sport a čtení knížek.


Péťa

Péťa je studentkou přírodovědecké fakulty na UK. Táborů se účastnila od mala a to nejenom těch letních, ale i zimních. Pravidelně pořádá akce typu dětský den nebo Mikuláše. Poprvé s námi jela s tím, že se moc těší na to, až si vyzkouší účast na táboře z pozice vedoucí a naplnila ji velmi dobře. Od té doby s námi jezdí pravidelně. Ráda tráví čas v přírodě, je komunikativní a velmi pečlivá.