Reference


Tomáš T.

"Táborový turnus vedený Katkou Necpalovou byl v jeho šesti letech vůbec prvním táborem, na který jsme Domču poslali. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale týden před odjezdem na tábor se už hodně těšil. Na táboře jsme ho po zápisu přenechali táborovým vedoucím a byli sami zvědaví, jak se mu to bude líbit. Nebudu napínat- z pobytu na táboře byl nadšený. Každý den byl plný aktivit a her. Celým turnusem se prolínala táborová hra se slavnými postavičkami z večerníčků a děti musely plnit jednotlivé úkoly ve skupinkách. Na hru navazovaly výlety do okolních lesů a do nejbližší vesnice. Prostě celý týden plný zábavy. Když jsme si pro Domču přijeli, ani se mu s námi nechtělo jet domů a už se těší, jak pojede příští rok zase na tábor."

Radka S.

Na táboře byl loni syn společně s kamarádem. Oba kluci si to moc užili a těší se, že pojedou letos znovu. Největším zážitkem z celého tábora byla určitě bojovka a návštěva minifarmy, kde měli děti možnost vidět spoustu zvířátek. Všem vřele doporučuji 

Martina M.

Můj syn si tábor velice chválil. Byl to jeho první tábor a tak jsem na začátku měla trošku obavy z toho, jak to zvládne. Musím říct, že se mu skoro nechtělo po tom týdnu ani domů, jak moc si to užil. Přijel se spousty zážitků, zejména na svůj oddíl a jeho vedoucího Petra. Také jsme ještě dva měsíce po táboře tancovali na písničky, které měli večer na minidiskotékách. Prostě velmi dobrá zkušenost a určitě všem doporučujeme. Letos jedeme bez pochyby znovu :) 

Lukáš N.

Dobrý den, rád bych ještě jednou poděkoval všem vedoucím, co tento tábor vymysleli a těším se, až mi má dcera bude vyprávět nové zážitky z letošního tábora. Dík navíc patří její vedoucí Kačce se kterou si spolu s kamarádkami užila plný týden úžasných her a výletů. Doporučil bych vedení tábora o zamyšlení se nad 14 denním turnusem a nebo dvou po sobě jdoucích (týdenních) s rozdílným tématem. Děkuji moc a přeji krásné zážitky a hodně hodných dětí.