Příměstský tábor na zahrádce

Tábor, během kterého si děti vyzkouší tradiční i méně tradiční vyžití na zahrádce. Čeká na ně poznávání přírody, zvířátek, okolí, ale také hry, tvoření, výlet a táborák.

Přihlašování spuštěno :) 

Základní informace

Tábor je určený dětem ve věku od 4 do 12 let. Hlavní náplní tábora je trávení času venku v přírodě, poznávání okolí, hraní sportovních, ale i společenských her. Nedílnou součástí je také tvoření z přírodních materiálů, sázení rostlinek, péče o zahrádku a zvířátka, která na ni žijí. Na zahradě máme karavan s pergolou a venkovním posezením, děti se mohou těšit na prolézačky, trampolínu i pískoviště.

Termín 

14. - 18. 8. 2023 - volná místa

(aktualizováno 27. 5. 2023)

Stravování 

Každý den je zajištěn oběd (včetně polévky), pitný režim a svačinky (dopoledne i odpoledne) v podobě ovoce/zeleniny/sušenky/koláče. Děti by sebou měly mít vlastní lahev, kterou si během dne můžou kdykoliv doplnit.

Adresa konání tábora 

Sulejovice - zahrada mezi zahradnictvím Florana a posledním domem v ulici 

Program 

Program probíhá od 8:00 do 16:00. Ráno rodič dítě přivede (lze už v 7:30) a po práci si ho zase vyzvedne (nejpozději v 17:00). 

  • pondělí - seznamovací hry, poznávání zahrady, procházka po okolí, tvoření 
  • úterý - celodenní výlet na zříceninu hradu Házmburk
  • středa - sportovní a netradiční hry, poznávání zvířat, tvoření  
  • čtvrtek - hry na zahradě, koupání Lovosice (koupaliště nebo žernosecké jezero)
  • pátek - tvoření, zahradničení, táborák
  • při nepřízni počasí může dojít k úpravám 

Program zahrnuje přestávky, kdy se děti mohou nasvačit, pauzu na oběd a polední klid. Děti během poledního klidu mohou hrát stolní hry, číst si nebo spát. Mohou si přinést své knihy a hry. 

Co s sebou? 

Děti potřebují mít odpovídající sportovní oblečení a obuv na ven. Je třeba sledovat předpověď počasí a děti vhodně obléct. Počítejte s tím, že se můžou děti na zahrádce ušpinit. Potřebná je také pokrývka hlavy. 

Cena

Cena za celý týden je 2 190 Kč - včetně vstupů na hrad/koupaliště

Cena za jeden den 450 Kč - bez vstupů

Sleva pro sourozence - cena za dítě se snižuje o 5 %.

Cena zahrnuje - 5 dní zábavného programu, stravování, pitný režim, odborný a zdravotnický personál, odměny, materiál na tvoření, upomínkový předmět, fotografie (po skončení budou zaslány na email)

Cena nezahrnuje úrazové pojištění

Přihláška na příměstský tábor

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.