Tábor u Berounky

Tábor, během kterého si děti nejen užijí sjíždění řeky Berounky, ale také se naučí, jak kánoi správně ovládat. Mimo jiné je čekají i základy zálesáctví, večerní táboráky, nízké lanové překážky a spousty sportovních aktivit.

Přihlašování spuštěno :) 

Základní informace

Tábor je určený dětem ve věku od 9 do 14 let.  Hlavní náplní tábora je splouvání Berounky, výuka jízdy na kánoích, zálesáctví a sportovní aktivity. Samozřejmostí je také večerní táborák s kytarou a plno nezapomenutelných her 

Termín

16. - 21. 7. 2023 - volných míst 

(aktualizováno 28. 3. 2023)

Ubytování

Děti budou ubytovány v kempu u Mloka v chatkách po čtyřech lidech a v kempu Višňová. V chatkách se nachází palandy, bez lůžkovin, tudíž je nutné jim s sebou přibalit spacák. V areálech je možnost sportovního vyžití, proto prosím přibalit i sportovní obuv. Umývárny a záchody se nachází v blízkosti chatek.

https://www.umloka.cz/

Stravování

Plná penze - stravování pětkrát denně - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Pitný režim je zajištěný po celý den, k dispozici je šťáva a balená voda. Snídaně probíhají formou švédských stolů.

Doprava

Doprava na tábor je vlastní. 

Adresa konání tábora je: Třímany 26, 338 08 Kladruby

Místo vyzvedávání dětí po skončení akce je: ve Zbečně

Zahájení a ukončení pobytu

Zahájení pobytu je v neděli, příjezd od 15:00 do 16:30, začínáme večeří. Končíme v pátek obědem, vyzvedávání dětí bude možné od 14:00 do 17:00 hodin podle rychlosti splouvání. Zbečno.

Program

  • neděle - výuka pádlování a zatáčení na lodi, seznamovací hry, táborák s kytarou
  • pondělí - aktivity v lodích, aktivity s mapou a buzolou, nízké lanové překážky, táborák s kytarou
  • úterý - pěší turistika do kempu Kobylka, splouvání Berounky zpět do kempu U mloka, prohlídka zříceniny hradu Krašov, táborák s kytarou
  • středa - sportovní den, zálesáctví, večerní společenské hry
  • čtvrtek - splouvání Berounky od Mloka do kempu Višňová, táborák s kytarou
  • pátek - splouvání Berounky, koupání v řece

Cena

Celková cena je 5 690 Kč. 

Sleva pro sourozence - cena za dítě se snižuje o 5 %.

Cena zahrnuje - stravování 5x denně, pitný režim, ubytování, odborný a zdravotnický personál, odměny, lodě, veškeré vybavení potřebné k splouvání (vesty, pádla, barely), upomínkové předměty (v loňských letech to byly hrníčky, trička, tašky, ... letos si to zatím necháváme jako překvapení ;)

Cena nezahrnuje dopravu na tábor.

Přihláška na tábor u Berounky

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.